אימון אישי אונליין

על החשיבות, המשמעות והיתרונות של האימון אישי לבני נוער ולמבוגרים כבר קיבלתם הסבר.

אימון אישי יכול לתת תועלת כמעט לכל אחד, אבל מה אפשר לעשות אם אני רוצה להתאמן ולא מתאפשר לבני נוער ולמבוגרים לצאת מהבית (כמו בימים אלו של הקורונה)? החיים עמוסים, אין זמן ופנאי לעוד משהו בתוך לוח הזמנים שלנו.

עצרתם רגע להתבונן ולשאול איך אפשר לייצר זמן לעצמי, רק לעצמי? או איך אני יכול לנצל את הזמן בבית כדי להעצים את עצמי, להציב מטרות חדשות ובאמת להגשים אותם?

 

אימון אישי אונליין ב"זום", וואטסאפ, או בסקייפ נותן מענה לבני נוער ומבוגרים יחד שמרוחקים גיאוגרפית (אפילו בחו"ל), מתקשים לצאת מהבית או למצוא זמן לאימונים פרונטליים. הרעיון שעומד מאחורי אימון אישי אונליין הוא לאפשר לכל אחד לקבל הכוונה,ייעוץ והדרכה מכל מקום בעולם, בכל רגע נתון.

באימון אונליין אתם חווים את התהליך האימוני מבלי הצורך להיות נוכחים פיזית בפגישה וזה כשלעצמו מצמצם את הקושי והעומס להתמיד ולהיות עקביים בתהליך האישי.

 

שני האימונים, הפרונטאלי ובאונליין מתנהלים פנים אל פנים ותחושת הפרטיות נשמרת וקיימת, ההבדל היחידי הוא המרחב האימוני בו מתקיים האימון. האימון הפרונטאלי מתקיים בקליניקה במושב גיבתון והאימון באונליין מתקיים בכל מקום שנוח לכם. כמו כן, אימון פרונטאלי חוסך זמן, עלויות של נסיעות, למצוא מי שידאג לילדים, ובטח שבלי צורך להשקיע במראה. 

האימון באונליין מלווה במשימות שבועיות בדומה לאימון פרונטאלי, התוצאות הפרקטיות דומות ומאפשרות למתאמן להצליח ולעשות את השינוי.