אימון אישי
 

אימון אישי הוא תהליך מובנה בו הנער/ה לומד/ת להתבונן, להכיר, ולהפעיל את החוזקות והערכים שיש בו בתוך מעגל החיים היומיומי. המסע האישי של כל נער/ה מורכב משלושה שלבים: "מי אני?", בניית תכנית פעולה והוצאתה לפועל.

מטרת האימון האישי היא לייצר תמונה עתידית מיטבית באמצעות כלים וטכניקות מעולמות האימון והחינוך הבלתי פורמלי מתוך צורך לקדם דפוסי חשיבה, פעולה והתנהגות שיתרמו לנער/ה בהמשך חייהם.  

אימון קבוצתי
 

האימון הקבוצתי חושף את בני הנוער לעולם האימון, לומדים כלים וטכניקות עבודה לשיפור המודעות העצמית ושינוי בדפוסי החשיבה, פעולה והתנהגות. התלמידים מתנסים במיומנויות האימון האישי כמו: חיבור לחוזקות וערכים שלהם, ראיית החיובי, גיבוש חזון ובניית תכנית פעולה והצבת יעדים.

האימון הקבוצתי מתבצע באמצעות שימוש בכלים אימוניים כמו העצמה פנימית, הקשבה, חשיפת תבניות מעכבות ומקדמות, ניהול עצמי וחשיבה יצירתית. האימון הקבוצתי מייצר באופן טבעי מקום חווייתי אישי לכל תלמיד בו הוא מאמן את עצמו.

 

הרצאות וסדנאות

הרצאות וסדנאות לתלמידים, צוותי מורים והורים בנושאים שונים כמו אימון ובני נוער, הכנה לקראת גיל ההתבגרות, שיקום הסמכות ההורית, מניעת מצבי סיכון והקשבה מגייסת.