אימון אישי לבני נוער

Listening to Music

לבני נוער יש הרבה מתח, פלוס כמה מבוגרים שאומרים להם כל הזמן מה לעשות ולא לעשות.

למעט מאוד בני נוער יש את מה שהמחקרים טוענים שהם צריכים בחייהם: מבוגר משמעותי שיכול לעזור להם להבין מי הם ומה הם הכי צריכים ואז ליצור תכנית פעולה כדי להגשים את המטרות שלהם.

כמאמן אישי לבני נוער זה מה שאני עושה, תוך כדי העצמה וקשר אישי, אני עוזר לנער/ה להוריד את רמות החרדה והלחץ ולבנות את הביטחון העצמי, הדימוי העצמי והמודעות האישית לחוזקות והערכים שלהם. 

איך אימון אישי לבני נוער עובד?

האימון אישי מיועד לבני נוער מגילאי 12-18.

במפגשי מאמן- נער/ה (באונליין או פנים-אל-פנים), אחת לשבוע, שכוללים בין 12-16 מפגשי אחד על אחד.

במהלך המפגשים אני עוזר לנער/ה לזהות ולהעריך את תחומי החיים השונים. היכן טוב להם? איך הם יכולים לשפר או לחזק את מגוון התחומים בחייהם? איך הם יכולים להיות טובים יותר?

אנו יוצרים תמונה מיטבית עתידית שלהם לבניית תקווה - איך זה יראה וירגיש? - ואז מציבים יעדים קטנים ומכוונים את עצמם להגשים את המציאות הזו.

לאורך הדרך אנו חוקרים את המרכיבים האישיים ההופכים את הילד למי שהוא - חוזקות, ערכים ואישיותם - והופכים את הקשיים והחולשות שלהם לכלים ליצירת חיים טובים יותר.

לאילו תוצאות ניתן לצפות?

הורים מדווחים על שינויים מהירים במוטיבציה, בתקשורת הבינאישית, בהתנהגות ובתחושת האושר של בני הנוער. בני נוער אומרים שהם סוף סוף מרגישים מסוגלים ומודעים לעצמם הרבה יותר, רגועים יותר ומוכנים לעמוד במטרות שלהם.

 

האם בני נוער זקוקים למאמן אישי או מטפל?

ההבדל ביניהם הוא שטיפול עובד על העבר; אימון עובד ופועל למען העתיד. טיפול הוא ההתאמה הנכונה לטיפול בטראומות ובבעיות בריאות הנפש הניתנות לאבחון; אימון לבני נוער נוקט בפעולות לשיפור איכות החיים ויצירת חוויית הצלחה.

הבדל נוסף בין אימון אישי לטיפול הוא שהמאמן והמטפל נותנים אמנם הכוונה ועצות, אך מאמן אישי לעולם לא יאמר לך איך לפעול. באימון אישי המתאמן מייצר לעצמו את הפתרונות, על סמך היכולות האישיות ומציאות חייו.

אם זה נשמע טוב, בואו נדבר! שיחה טלפונית איתי, בת 20 דקות, תעזור לך לקבוע אם צרכי הנער/ה שלך והגישה שלי כמאמן אישי לבני נוער הם המתאימים ביותר.